خدمات ویژه

خدمات مرکز حقوقی پایتخت

موسسه حقوقی دادرسان توانای پایتخت با بکارگیری از وکلای حرفه ای و خلاق سریعترین مسیر را برای رسیدن به هدف و خواسته شما انتخاب میکنند.

وکالت تیمی

مجموعه حاضر قبل از اجرا و ثبت دادخواست جلسات موثری در خصوص پرونده شما برگزار میکند. کلیه پرونده ها به صورت وکالت تیمی مدیریت می شود.

۲۵ وکیل رسمی دادگستری متخصص در امور مالی و ملکی در خدمت شما هستند.

تیم فوق حرفه ای وصول مطالبات

وصول مطالبات شما در کوتاه ترین زمان در تنها مرکز تخصصی وصول مطالبات در ایران. این مجموعه با بکارگیری از اعضای متخصص خود شامل: قضات بازنشسته، بازنشستگان انتظامی، اساتید دانشگاه، وکلای حرفه ای و با تجربه با بیش از ۳۰ سال سابقه کار و پیشکسوتان ورزشی و نام آشنا در بدو امر از طریق جلسات صلح و سازش و دعوت شخص مربوطه به جلسه و از طریق داوری و میانجیگری اقدامات خود را انجام میدهد و در صورت عدم موفقیت از این روش وارد مراحل قضایی شده و از طریق دادگاه کار خود را شروع می کند. تجربه نشان داده روش اول حدود ۹۵ درصد موفقیت آمیز بوده است.

پرداخت تمامی هزینه های وکالت و دادگاه

تمامی هزینه های وکالت – مالیات – ابطال تمبر – هزینه های داد‍رسی – حق الوکاله وکیل ـ هزینه های کارشناسی توسط تیم دادرسان پایتخت (خانه وکلا) پرداخت می شود. این مجموعه در ابتدای کار هیچ مبلغی از شما دریافت نمی کند.

خدمات تخصصی ثبت احوال و شناسنامه ای

تغییرات خاص در شناسنامه – تغییر نام های مذهبی و عربی – تغییر نام خانوادگی – تغییر سن شناسنامه ای از طریق دادگاه تا ۵ سال – کاهش سن در شناسنامه – ابطال شناسنامه و صدور شناسنامه با سن درخواستی و مشخصات واقعی که مد نظر شماست – دریافت شناسنامه مجدد و یا المثنی – ارایه دادخواست صدور شناسنامه برای ایرانیان مقیم خارج از کشور – ثبت ازدواج دایم و موقت – ثبت عقد دایم برای ایرانیانی که امکان سفر به ایران را ندارند و…

رفع ممنوع الخروجی

امروزه به دلایل متعددی ایرانیان مقیم خارج از کشور با مشکل ممنوع الخروجی مواجه هستند. این مشکل یا به دلیل بدهی مالی یا مالیاتی و یا به دلیل ارتکاب جرم صورت گرفته و بعضا افراد سودجود با اطلاع خروج شما از کشور و در غیاب شما سوء استفاده کرده و پرونده هایی را به دروغ در محاکم دادگستری مطرح کردند تا خود را تبرئه کرده و گناه را بر گردن دیگری بیاندازند.

در این خصوص مرکز حقوقی پایتخت ضمن رفع ممنوع الخروجی و ورود به پرونده مذکور و ارائه خدمات حقوقی و وکالت در پرونده شما و دفاع از حقوق شما نتیجه مطلوب را اخذ کرده و در جهت برائت فرد مذکور فعالیت و اقدام می کند. تا شما بتوانید به راحتی به ایران سفر کنید. و از حق و حقوق خود دفاع کنید.

رفع مسدودی حساب

در صورتی که حساب شما به هر دلیلی مسدود شده باشد و یا توسط اشخاص به ناحق توقیف شده باشد از آن رفع مسدودی و رفع توقیف کرده و مبلغ موجودی را به صورت دلار یا یورو به هر حسابی در هر کشوری که خواسته شما باشد از طریق صرافی های مجاز به صورت حواله واریز میکنیم. واریزی حساب به صورت کاملا قانونی و در چارچوب قوانین پولشویی بانک مرکزی انجام خواهد شد. این خدمت هم برای تمامی شهروندان چه در خارج چه در داخل کشور انجام می شود.

وصول کلیه مطالبات، چک یا سند مالی

وصول کلیه چک های بانکی و اسناد مالی رسمی یا سند عادی، چک های مسدود شده، چک های تاریخ گذشته، چک های تضمینی، چک های به دروغ سرقتی اعلام شده در بانک یا دادگاه، چک های مخدوش شده یا چک های خط خوردگی و نیاز به پشت نویسی توسط صادر کننده.

چکهایی که از حساب مسدود صادر شده باشد. یا چکهایی که صاحب حساب فوت شده باشد و یا با علم بر اینکه صاحب حساب فوت شده یا از کشور خارج شده صادر گردیده. چکهایی که به صورت وکالتی صادر شده است. چک های سفید امضا و با امضای مغایر و…

ارائه خدمات بدون وکالت کنسولگری

هرکجای دنیا که باشید نماینده ما به صورت حضوری برای امضای وکالت نامه دادگستری نزد شما می آید.

خرید و فروش سهم الارث شما

بدون نیاز به حضور شما و یا رضایت وراث دیگر سهم الارث قابل نقل و انتقال است. بعضا بعد از فوت اقوام وراث با مشکلات فراوانی روبرو می شوند. به طور مثال در خانواده ۵ نفره ۲-۳ نفر با فروش سهم الارث موافق نبوده یا حتی یک نفر موافق نبوده یا برعکس در اینصورت از طریق دادگاه ورود کرده و کل سهم الارث به صورت حراج از طریق دادگاه قابل فروش خواهد بود و پول سهم الارث افرادی که با فروش ناراضی بودن و حتی وراث موافق، توسط خریدار (ثالث) به حساب صندوق دادگستری واریز می شود. و بعد از مراجعه هرشخصی می تواند سهم الارث خود را از صندوق دادگستری دریافت نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو ملاقات و هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۱۸۵۲۹۶۶ از طریق واتس اپ در تماس باشید.

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟